Saç Ekimi, Estetik ve Diş Tedavileri | Uzman Sağlık Merkezi

Doktorunuza Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak size uygun sağlık hizmeti hakkında bilgi sahibi olmak için danışmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Form Türkçe (#4) Fahri

Tanıtım Videomuz

Mükemmeliyete olan yolculuğunuza sanat ve hayalin sizi karşıladığı yerden başlayın

Merkezimiz Hakkında

Merkezimiz ferah, modern dizaynı ve estetik tasarımı ile fiziki özellikler açısından sağlık kuruluşları içinde en gözde mekanlar arasında yer almaktadır. Her biri iki katlı iki ayrı bloktan oluşan ve 1. Etap 300 metrekare, 2. Etap 3000 metrekare olmak üzere toplam 6000 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük estetik cerrahi merkez üssü olarak hizmet vermektedir.
reference-aesthetic-homepage-text

Sağlık Turizmi

Sizler için hazırlamış olduğumuz ücretsiz hizmetlerimiz
01
Gradation Image
Havaalanı Karşılama
Hastalarımızı havaalanında sağlık danışmanlarımızla karşılıyoruz. En güvenli ortamı yaratarak, kaliteli sağlık hizmetleri ve operasyon süreçleri hakkında bilgilendiriyoruz. ReferenceAesthetic farkı ile sizlere mükemmelliği sunuyoruz. %100 Hasta memnuniyetini sağlıyoruz. Hastalarımızın İstanbul’da bulundukları süre içerisinde 7/24 yanındayız.
02
Gradation Image
V.I.P Transfer
Yurt içinden ve yurt dışından başvuran hastalarımıza profesyonel uzman kadromuzla kaliteli ve konforlu bir VİP transfer hizmeti vermekteyiz. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bu serüvende sizlere %100 konfor yaşatıyoruz. Geldiğiniz ilk günden başlayıp son güne kadar sizlerin hizmetinde olacağız.
03
Gradation Image
Konaklama
Hastalarımızı, kendilerini evlerinde gibi rahat hissedebilecekleri A-Plus otellerde konaklamalarını sağlamaktayız. 5 Yıldızlı otellerde kendinizi tatilde gibi hissedeceksiniz! Bu benzersiz yolculuğa çıkmak için bize ulaşın! Sağlık güvencesi altında estetik beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için İstanbul’a bekliyoruz.
04
Gradation Image
Rehberlik
Yabancı hastalarımızla kendi dilinde konuşan sağlık danışmanlarımız ve rehberlerimiz ilgilenmektedir. İstanbul’u, tarihini ve eğlence mekanlarını en özel detaylarıyla görebileceğiniz kapsamlı şehir rehberliği ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Son kontrollerinizden sonra İstanbul‘un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır…

Hizmetlerimiz

saç ekim reference
Kel veya seyrekleşmiş alanları yoğunlaştırmak için kendi saçının yeniden dağıtılmasıdır. Uzman ekibimizden daha detaylı bilgi alabilir, ve bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Tüm Hizmetler
reference estetik cerrahi
Kişinin estetik ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla cilt, yüz görünüşünü dokusunu ve şeklini düzeltmek için çeşitli yöntemlerin uygulandığı aynı zamanda doğal ve sağlıklı görünümü korumak amacıyla da yapılan uygulamalardır.
Tüm Hizmetler
reference diş tedavileri
Ağızınızda yer alan çürük, aşınmış, renkleşmiş, küçük-kısa, kırık, aralıklı, çapraşık dişler ayrıca şekil, kapanış, konum ve simetri bozuklukları gülüşümüzü önemli ölçüde etkileyebilir.
Tüm Hizmetler
6000 m2

Alan

35 +

Tedavi Alanı

30 +

Çağrı Merkezi Çalışanı

Sağlıklı Bilgiler Köşemiz

Uzman hekimlerimiz tarafından hazırlanan bu köşemizde, sizlerin en çok merak edip araştırdığı konuları ve soruları sunuyoruz.