آرایش مادر چیست؟ - Reference Aesthetic
Uncategorized

آرایش مادر چیست؟

تولد و دوران شیردهی در دوره بعدی فرآیندهایی هستند که در آن تغییرات مهمی در بدن زنان تجربه می شود. اول از همه، بدن زن که در حالت مناسب برای زایمان تغییر می کند، سپس با دوره شیردهی به طور ارگانیک تغییر می کند. زیبایی شناسی بارداری با حذف تغییراتی که پس از این فرآیندها در بدن زنان ایجاد می شود، به بازسازی ساختار بدن می پردازد.

آرایش مادر چیست؟

دوره تولد و شیردهی یک دوره تغییرات “ارگانیک” برای هر زن است. بنابراین، چه نوع تغییراتی در بدن زن در طول این فرآیند رخ می دهد؟ بارزترین تغییرات در بدن زن در دوران پس از زایمان و شیردهی؛ می‌توانیم این موارد را به‌عنوان افتادگی و شل شدن به دلیل ترشحات بافت سینه، ایجاد ترک در ناحیه پس از زایمان و شل شدن ساختار پوست فهرست کنیم. عملیات هایی مانند این مواردی هستند که به منظور اصلاح این تغییرات در بدن انجام می شود.

مامان‌سازی، مینی تام در برخی موارد، و در برخی موارد استفاده از تامی تاک کامل، عمل‌هایی هستند که در آن بافت خالی، افتادگی و شل شده سینه به حجم قبلی خود برمی‌گردد و عمل لیفت سینه با هم انجام می‌شود. از این نظر می توان گفت که عملیات زیبایی شناسی زایمان شامل عملیات ترکیبی است.

زیبایی شناسی بارداری

(مكيوفر الأم) لماذا صنع؟

يتم إجراؤه من أجل القضاء على الآثار السلبية للتغيرات التي تحدث في جسم الأم بعد الولادة والرضاعة الطبيعية.

مثلما تختلف بنية جسم كل امرأة ، فإن التشوهات والتغيرات التي قد تحدث في جسم كل أم بعد الولادة تختلف أيضًا عن بعضها البعض. لهذا السبب ، يتم إجراؤه من أجل القضاء على التشوهات وإعادة تشكيل جسمك من خلال عمليات خاصة لجسمك.

ماذا تغطي ترتيبات الأمومة (ترتيبات ما بعد الولادة)؟

مکان هایی که آشکارترین تغییرات در روند زایمان و شیردهی مشاهده می شود. نواحی کمر، شکم و سینه. اگرچه این مکان ها مستقل از یکدیگر به نظر می رسند، اما در واقع نواحی هستند که بر روی هم تاثیر می گذارند و بنابراین با برنامه ریزی چندین کاربرد مشترک و انجام عمل های جراحی در این مکان ها، امکان بازگرداندن بدن به فرم مورد نظر افزایش می یابد.

زیبایی شناسی زایمان یک عمل حسی زیبا ترکیبی است که شامل تمام اعضای بدن است که به طور ارگانیک در هنگام تولد و شیردهی تغییر شکل داده اند. در این زمینه، به عنوان مکان های تحت پوشش زیبایی شناسی مادری؛ نواحی شکم، لگن، سینه را می توان فهرست کرد و زیبایی واژن را می توان در این محدوده گنجاند.

برای چه کسانی زیبایی شناسی بارداری (مقام سازی مادر) انجام می شود؟
عمل های زیبایی زایمان برای زنانی که زایمان کرده اند و دوره شیردهی را به پایان رسانده اند انجام می شود. از آنجایی که مشهودترین تغییرات در بدن زن و تغییرات پس از زایمان که به تغییر شکل بدن تبدیل می‌شود، بیشتر رخ می‌دهد، مادران بیشتر پس از زایمان به این عمل روی می‌آورند.

پس از دوران زایمان و شیردهی، تغییراتی که در بدن ایجاد می‌شود تا به یک موجود زنده جدید زندگی کند، خود را به افتادگی ساختارهای پوستی، ترک‌های زایمان، افتادگی، شل شدن و ترشحات سینه‌ها رها می‌کند. با شل شدن دیواره شکم، روغن کاری و افتادگی در اطراف کمر و شکم ایجاد می شود. علاوه بر این، پس از تلاش زیاد غدد شیر و رشد سینه ها، سینه ها فرم خود را از دست داده و دچار تغییر شکل می شوند. افرادی که دارای این ناهنجاری در بدن خود هستند ممکن است زیبایی های بارداری را در نظر بگیرند.

زیبایی شناسی بارداری؛ همچنین می تواند برای افرادی که در موارد کاهش وزن بیش از حد یا سن بالا دچار تغییر شکل های بدنی ذکر شده در بالا می شوند نیز اعمال شود.

مسائل مهمی که بعد و بعد از زیبایی شناسی زایمان باید در نظر گرفته شوند توسط مرجع زیبایی شناسی به دقت برای شما توضیح داده شده است.
استفاده از آسپرین باید قطع شود و حداقل 3 هفته قبل از عمل اصلاح مامان باید سیگار را قطع کرد. هفت روز قبل از عمل باید از مصرف داروها یا موادی که اثرات رقیق کنندگی خون دارند خودداری شود. قبل از عمل باید به مدت سه روز از مصرف غذاهایی که ممکن است باعث یبوست شوند پرهیز شود و در مصرف غذاهای آسان هضم و سبزیجات نیز دقت شود.

بعد از جراحی زیبایی زایمان باید کرست شکمی به بیمار پوشاند و 3 تا 4 ساعت بعد از عمل باید به بیمار شیر داده و بایستد. مخصوصاً در 5-4 روز اول برای محافظت از بخیه ها باید مراقب باشند که راست راه نروند. بیماران می توانند پس از برداشتن زهکش ها دوش بگیرند و چند هفته پس از جراحی می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.

Write a Comment

Testimonials

6 PACK j’avais du mal a faire du sport et de suivre des regimes alimentaires mais sans resultat alors cette annee je me suis dirigé vers REFERENCE ESTHETIQUE en turquie et vraiment je me sens pret pour l’été comme jamais. Merci de m’avoir redonner confiance en moi.

DANIELO JASON

MEME KUCULTME La clinique est bien situé par rapport au metrobus station, les guichets bancaire sont juste a coté, le market est dont vous aurez besoin, j’étais labas pour faire une reduction mammaire, je ne me suis jamais senti bien dans ma peau jusqu’au jour ou j’ai décidé de me faire opéré chez REFERENCE ESTHETIQUE a Istanbul, Merci

BAHIJA BELHAJ

MEME PROTEZ, Moi c’etait pour une augmentation mammaire avec du silicone, le medecin HASAN BEYHAN est vraiment un bon medecin qui maitrise bien son travail, pas de cicatrices ni de douleurs insupportable apres l’intervention, ça se voit l’effet esthetique du tout, par contre ça a l’air trop naturel,et j’ai meme plus besoin de porter des soutiens gorge comme avant.

MARIA SANCHES
banner-service