Safir Saç Ekimi - Reference Aesthetic

Safir Saç Ekimi

Çok değerli bir maden olan gerçek safirden üretilen uçlar ile gerçekleştirilen FUE, saç ekiminin kanal açma aşamasında metal slit yerine özel safir uç kullanılmasını ifade etmektedir.
blog-30

SAFİR SAÇ EKİMİ

Çok değerli bir maden olan gerçek safirden üretilen uçlar ile gerçekleştirilen FUE, saç ekiminin kanal açma aşamasında metal slit yerine özel safir uç kullanılmasını ifade etmektedir. Saç köklerinin ekileceği bölgede daha da küçük mikro kanallar açarak, minimal düzeyde kabuklanma oluşumu ve iyileşme sürecini hızlandırmak için tasarlanmıştır. 1 cm2’ye maksimum 50 graft sığabilir.
- Safirden üretilen uçlar ile FUE işleminin yapılmasıdır.
- Kanal açma sırasında metal slit yerine safir uçlar kullanılmaktadır.
- Daha hassas ve milimetrik hesaplama yapılır.
- Mükemmel seviyede hızlı iyileşme sağlar ve açılan kanalların kabuklanma oluşumu hızlıdır.
- Mikro kanallar artık en iyi şekilde safir uçlarla açılmaktadır.
- Açılan kanallar pürüzsüz ve dayanıklıdır.
- Safir uç ile açılan kanal sayısı artar ve saç köklerinin birbirlerine daha yakın olması sağlanır.
- Daha az sıvının deri altına enjekte edilerek yapılmasıdır.

Hastalarımızın Yorumları

DANIELO JASON

6 PACK j’avais du mal a faire du sport et de suivre des regimes alimentaires mais sans resultat alors cette annee je me suis dirigé vers REFERENCE ESTHETIQUE en turquie et vraiment je me sens pret pour l’été comme jamais. Merci de m’avoir redonner confiance en moi.

BAHIJA BELHAJ

MEME KUCULTME La clinique est bien situé par rapport au metrobus station, les guichets bancaire sont juste a coté, le market est dont vous aurez besoin, j’étais labas pour faire une reduction mammaire, je ne me suis jamais senti bien dans ma peau jusqu’au jour ou j’ai décidé de me faire opéré chez REFERENCE ESTHETIQUE a Istanbul, Merci

Let us call you

Form İngilizce (#5) Fahri
reference-aesthetic-banner-EN