طراحی لبخند هالیوود - Reference Aesthetic

 

reference-aesthetic-hollywood-smile

طراحی لبخند هالیوود

کلمه زیبایی که در دندانپزشکی به طور مکرر استفاده می شود نشان دهنده درک زیبایی است. زیبایی مطلق و کاملا ذهنی نیست. زیبایی باعث پیدایش احساسات مثبت در انسان می شود. بنابراین، به برقراری ارتباط مثبت بین افراد کمک می کند.
ارزش های زیبایی در دندانپزشکی؛ در هنگام انعکاس لبخند باعث درک مثبت می شود. فرد هنگام خوشحالی لبخند می زند و در مقابل زیبایی ایجاد شده توسط این لبخند افکار مثبت ایجاد می شود. از نظر دندان‌ها، لثه‌ها و تأثیرات آن‌ها، ادراک زیبایی‌شناسی عموماً به علوم ریاضی بستگی دارد. نسبت طلایی که سال ها پیش تعریف شد، مهمترین پدیده در هدف زیبا به نظر رسیدن است.
دندانپزشکی زیبایی به بسیاری از زمینه ها مانند نحوه ظاهر شدن دندان ها از سطح لب، نسبت فاصله بین دو چشم به عرض دندان مربوط می شود. دندانپزشکی زیبایی ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اگرچه عموماً بر اساس مجموعه‌ای از مبانی است. ما توانایی‌های مدل‌سازی و طراحی فن‌آوری زیادی داریم که جهان امروز به ما پیشنهاد می‌کند برای همه این تفاوت‌ها طراحی کنیم. برای ایجاد مناسب ترین نمایه خدماتی، استفاده از تکنولوژی و کنار هم قرار دادن شرایط مناسب با جنبه هنری ماست.
دندانپزشکی با ادراک بصری زیبایی شناختی مرتبط است. در زیبایی شناسی سفید؛ رنگ، خواص سطح، کانتور، تناسب، تقارن و تعادل دندان ها و کل صورت مهم است.
امروزه در زیبایی شناسی صورت نمی توان به زیبایی دهان، دندان و لثه توجه کرد. قوانین زیبایی بر روی ناحیه دندان های جلویی در انواع پروتزهای ثابت، متحرک و متحرک متمرکز شده است. سه عنصر اصلی برای یک لبخند جذاب؛ دندان ها، بافت های لثه و موقعیت لب ها باید هماهنگ باشند. ظاهر و رنگ بافت های نرم اطراف ترمیم های پروتز به اندازه شکل آنها مهم است.
برای آماده سازی اولیه بیماران قبل از عمل؛ معاینات رادیولوژیکی و بالینی انجام می شود، مدل هایی از اندازه گیری های گرفته شده به دست می آید و از هر زاویه ای عکس گرفته می شود تا طرح لبخند ایجاد شود. پس از انجام این اقدامات، درخواست های بیمار شنیده شده و برنامه ریزی صورت می گیرد.

کاربرد بوتاکس در زیبایی دندان

در سال های اخیر، پر کردن و بوتاکس به دندانپزشکی به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر از طراحی لبخند پیوسته است. به غیر از تراز مستقیم دندان، طراحی متقارن لب، لب های پر، نسبت صاف لب و چانه با پر کردن و بوتاکس ارائه می شود.
در پزشکی و دندانپزشکی از بوتاکس (بوتاکس دندان) برای مصارف درمانی و زیبایی در شرایط مختلف استفاده می شود. بوتاکس انقباض عضلانی را برای مدت معینی مسدود می کند. با جلوگیری از آزاد شدن ماده ترشح شده برای انقباض عضله پس از تحریک از عصب عمل می کند. اثر آن تا 6 ماه باقی می ماند و برگشت پذیر است. بنابراین می توان آن را دو بار در سال اعمال کرد. در عین حال بوتاکس که اثر مسکن دارد در بیماران مبتلا به اختلالات مفصلی از این اثر بهره می برد.

بوتاکس به ویژه در درمان هایی مانند درد صورت فک به دلیل انقباض بیش از حد ماهیچه های جویدنی، دندان قروچه، اصلاح زیبایی ماهیچه های تقلیدی، اختلالات مفصل فک، لبخند لثه ای، اصلاح ظاهر، اصلاح چین و چروک و عدم تقارن صورت، پیشگیری از عود بیماری استفاده می شود. کشیدن عضله بعد از جراحی های ارتودنسی و تعریق زیاد. بوتاکس یک روش درمانی کمکی برای تسکین درد ناشی از فک یا فک است.

در سن 30-25 سالگی علائم پیری شروع می شود. بوتاکس را می توان در سن بالای 25 سال اعمال کرد. به طور کلی، استفاده از بوتاکس ممکن است در سنین زیر 25 سال ضروری نباشد. بوتاکس ممکن است برای درمان چین و چروک های بسیار عمیق کافی نباشد. در این مورد، ممکن است به پرکردگی های خاصی در زیر پوست استفاده شود.

 

آیا استفاده از بوتاکس دندان دردناک است، چگونه انجام می شود؟

 

در سال های اخیر، پر کردن و بوتاکس در دندانپزشکی به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر از طراحی لبخند وارد شده است. جدای از ردیف دندان های صاف، طراحی لب متقارن به لطف لب های پر، لب های صاف، پرکننده متناسب چانه و بوتاکس ارائه می شود.
در پزشکی و دندانپزشکی از بوتاکس (بوتاکس دندان) در شرایط مختلف برای اهداف درمانی و زیبایی استفاده می شود. بوتاکس انقباض عضلانی را برای مدت معینی مسدود می کند. با جلوگیری از آزاد شدن ماده ترشح شده برای انقباض عضلانی پس از تحریک از عصب عمل می کند. اثر آن تا 6 ماه باقی می ماند و برگشت پذیر است. بنابراین می توان آن را دو بار در سال اعمال کرد. همچنین از این اثر بوتاکس که اثر تسکین دهنده درد در بیماران مبتلا به اختلالات مفصلی دارد سود می برد.
بوتاکس به ویژه در درمان هایی مانند دردهای صورت فک به دلیل انقباض بیش از حد ماهیچه های جویدنی، دندان قروچه، اصلاح زیبایی ماهیچه های میمیک، اختلالات مفصل فک، لبخند لثه ای، اصلاح چین و چروک، پیشگیری از عود به دلیل کشیدن عضلات پس از جراحی صورت استفاده می شود. برای اهداف ارتودنسی و تعریق بیش از حد… بوتاکس یک روش درمانی کمکی در تسکین دردهای همراه با فک یا فک است.
علائم پیری در سنین 30-25 سالگی شروع می شود. بوتاکس را می توان در سن 25 سال به بالا اعمال کرد. به طور کلی، زیر 25 سال، استفاده از بوتاکس ممکن است ضروری نباشد. بوتاکس ممکن است برای درمان چین و چروک های بسیار عمیق کافی نباشد. در این صورت ممکن است نیاز به پرکردن مخصوص زیر پوست باشد.

آیا استفاده از بوتاکس دندان دردناک است، چگونه انجام می شود؟

روش دردناکی نیست. استفاده با انژکتور انسولین در مجموع 5-10 دقیقه طول می کشد. اثر از روز سوم شروع می شود. از هفته دوم به بالاترین حد خود می رسد. قبل از برنامه، منطقه ای که برنامه در آن انجام می شود با مداد سفید مشخص شده و عکس گرفته می شود. توجه داشته باشید که در عمل چه کاری انجام می شود و چه مقدار دوز در کدام منطقه استفاده می شود. بعد از 2 هفته دوباره عکس گرفته شده و با عکس اول مقایسه می شود.

چه کسانی از بوتاکس دندان استفاده نمی کنند؟

از آنجایی که تحقیقات کافی در مورد زنان باردار و شیرده انجام نشده است، نباید از آن استفاده شود. گرفتن سابقه آلرژی نیز ضروری است. بیماران آلرژیک باید در قسمت دیگری از پوست آزمایش شوند. بوتاکس باید در نتیجه آزمایش اعمال شود.