زیبایی و بزرگ کردن سینه - Reference Aesthetic
reference meme estetiği

زیبایی و بزرگ کردن سینه

سینه ها مهمترین جزئیات فیزیکی زنان هستند. به همین دلیل از عمل زیبایی بیشتر در ناحیه قفسه سینه استفاده می شود.
سینه های کوچک یا حجیم باعث مشکلات اعتماد به نفس بسیاری در خانم ها می شود. این به نوبه خود باعث می شود که زنان در زندگی اجتماعی خود بیشتر درونگرا، خجالتی و خجالتی شوند. آنها می توانند با جراحی های بزرگ کردن سینه از شر چنین شرایطی خلاص شوند.
ایمپلنت سیلیکونی یا تزریق روغن در عمل بزرگ کردن سینه استفاده می شود. به دست آوردن حجم قابل توجهی در هر دوی این روش ها امکان پذیر است.
پروتزهای مورد استفاده با توجه به محتوا، شکل و ساختار سطحی دارای 3 دسته مختلف هستند. پروتزی که قرار است اعمال شود با توجه به ساختار فیزیکی بیمار متفاوت است.
در این روش از تیغه های جراحی استفاده نمی شود. این روش بر اساس روش برداشتن فولیکول های مو با سوزن مخصوص است. برداشتن فولیکول های مو به صورت جداگانه آسیب بافتی را در مقایسه با روش های قدیمی کاهش می دهد. بنابراین، روش اولیه ای است که در کاشت مو توصیه می شود.
بنابراین، روش اولیه ای است که در کاشت مو توصیه می شود. این روش اغلب توسط بیماران ترجیح داده می شود. بیماران پس از این روش از موهای خود کاملا راضی هستند.
این ساختار که شامل دو یا سه فولیکول مو و مقدار کمی بافت پوست است، با یک ابزار حساس از پوست سر خارج می شود و در مناطقی که مو کم است قرار می گیرد.

پروتزها چگونه قرار می گیرند؟

پروتزهایی که در عمل بزرگ کردن سینه قرار می گیرند را می توان از چهار ناحیه مختلف در بدن قرار داد. این چهار منطقه مختلف دارای مزایا و معایبی هستند. پروتزها را می توان در اطراف زیر بغل، زیر سینه، یا نوک سینه قرار داد.
یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در دنیا، بزرگ کردن سینه با پروتزهای سیلیکونی است. مناسب ترین روش برای بزرگ کردن سینه های رشد نیافته، گذاشتن پروتز سینه است.
بزرگ کردن سینه همچنین می تواند با تزریق چربی از قسمت های مختلف بدن به سینه در بیماران مناسب انجام شود. اما به دلیل ذوب شدن برخی از چربی های منتقل شده، ممکن است نیاز به تزریق 2 تا 3 بار برای رسیدن به حجم مورد نظر سینه باشد.
با شیردهی، افزایش و کاهش وزن یا بالا رفتن سن، برخی از خانم ها تخلیه و آویزان می شوند. در این بیماران نتایج خوبی با پروتز سینه سیلیکونی حاصل می شود. با این حال، اگر افتادگی اندازه جدی باشد، ممکن است در همان جلسه و همچنین استفاده از پروتز، به عمل بزرگ کردن سینه نیاز باشد.
بعد از جراحی سیلیکون می توان به راحتی شیر داد. زیرا سیلیکون زیر غدد شیر قرار می گیرد. مواد سیلیکونی جامد هیچ ضرری برای بدن ندارند.
باعث سرطان نمی شود. سیلیکون نمی تواند در زندگی روزمره شما با هیچ حرکت، ورزش یا هر فعالیتی منفجر شود.
عوامل زیادی بر تصمیم گیری در مورد جراحی کاشت مو تاثیر می گذارد. جراحی کاشت مو عملی است که افراد تمایل به انجام آن دارند و تردید دارند. بزرگترین عاملی که تصمیم درست را تضمین می کند، انتخاب صحیح مرکز کاشت مو است.

دلایل انجام جراحی بزرگ کردن سینه چیست؟

کوچکی در سینه ها
عدم تقارن در سینه ها
تخلیه پستان ها به دلیل شیردهی بعد از تولد
افتادگی یا کوچک شدن سینه ها در نتیجه کاهش وزن
عدم وجود پستان بعد از جراحی سرطان

آنچه باید در مورد جراحی بدانید:

جراحی بزرگ کردن سینه در اتاق عمل و با بیهوشی عمومی در شرایط بیمارستانی انجام می شود.
1-2 ساعت طول می کشد. یک فضای 4-5 سانتی متری برای قرار دادن پروتز باز می شود.
بسته به ساختار سینه بیمار، پروتز را می توان پشت بافت سینه یا عضله سینه ای (پکتورال) قرار داد.
هر جا ورودی قرار گیرد، یک مسیر باقی می ماند. اینها علائمی هستند که بعد از عمل مشخص می شوند و به مرور زمان نامشخص می شوند.
اگر سیگار می کشید، ترک سیگار یک یا دو هفته قبل از عمل بسیار مهم است. سیگار می تواند جریان خون را در پوست مسدود کند و در نتیجه روند بهبود زخم ها را تحت تاثیر قرار دهد.

آنچه باید در مورد بعد از جراحی بدانید:

بعد از جراحی معمولا راحت است.
درد حداقل است.
اگر پروتز پشت عضله قفسه سینه قرار گیرد، ممکن است حرکات بازو برای چند روز محدود شود.
پس از جراحی سینه بند یا نایلون روی سینه اعمال می شود.
10-12 در صورت وجود بخیه های غیر حل شونده. روز را می توان گرفت. در حل کردن بخیه ها نیازی به کشیدن بخیه نیست.
در اوایل دوره ممکن است تورم، بی حسی در نوک پستان و تغییر رنگ بنفش مانند روی پوست وجود داشته باشد. اینها در مدت کوتاهی خود به خود از بین می روند.

آنچه باید در مورد بازگشت به زندگی عادی بدانید:

معمولا بعد از جراحی راحت است.
درد حداقل است.
اگر پروتز پشت عضله قفسه سینه قرار گیرد، حرکات بازو ممکن است برای چند روز محدود شود.
پس از جراحی سینه بند یا بانداژ روی سینه گذاشته می شود.
اگر بخیه هایی وجود دارد که ذوب نمی شوند 10-12. می تواند روزها طول بکشد. نیازی به بخیه زدن در بخیه های ذوب شده نیست.
ممکن است در اوایل دوره تورم، بی حسی در نوک پستان و تغییر رنگ بنفش مانند روی پوست وجود داشته باشد. اینها در مدت کوتاهی خود به خود خواهند گذشت