fbpx
Reference Aesthetic

Tanıtım Videomuz

Hakkımızda

Mart 2019’da hizmete giren merkezimiz, dünyanın incisi İstanbul’un en gözde ve nezih mekanlarından olan Yeşilköy’de, deniz ve gökyüzünün yeşille birleştiği yerde, iki mavi arasında konumlanmış, estetik dokusuyla ve nazenin duruşuyla “inci içinde inci” gibi pırıltıyla arzı endam etmektedir. Okyanus ve gökyüzünün ferahlığıyla, sapsarı güneşin mavideki aksi zümrüt yeşilinin birleştiği renk olan “turkuaz” kurumsal rengiyle; İstanbul’un eşsiz güzelliğini, yıldızların evrenselliği ve güneşin sıcak tebessümünü buluşturmakatadır.

Havaalanı ve metronun hemen yakınında yurt içi ve yurt dışı ulaşım kolaylığı ve güvenlikli site alanında beş yıldızlı otel ile aynı bahçe içinde konforlu konaklama imkanıyla; yüksek kalite standartlarında “saç ekimi ve estetik uygulamlarında” uluslararası referans yaklaşımlarıyla öncü olmayı hedeflemektedir. Yol boyu uzanan ağaçların selamladığı ortamda, oksijenden bol bir havayı teneffüs ederek, gürültüsüz, sakin, estetik ve güzellik duygusuyla bütünleşmiş bir mekanda, şehr-i İstanbul’un tüm güzelliğini ruhunuzla hissederek – yaşayarak sağlık hizmetinden faydalanma imkanını sunmaktadır.
Yüksek standartlarda teknolojik uygulamalar, kalite odaklı ve önce insan gönlüne dokunan “gülümseten hizmet” politikası ile sektörde en iyi hastanelerden biri olmayı hedefliyor. Hastalarımıza biyo-psiko-sosyal açıdan bütüncül ve doğru iletişim yaklaşımları ile etik ilkeler doğrultusunda sağlık hizmeti sunmak, “bilim ve sanata, estetik ve güzellik felsefesiyle değer katmak” öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Merkezimiz ferah, modern dizaynı ve estetik tasarımı ile fiziki özellikler açısından sağlık kuruluşları içinde en gözde mekanlar arasında yer almaktadır. Her biri iki katlı iki ayrı bloktan oluşan ve 1. Etap 300 metrekare, 2. Etap 3000 metrekare olmak üzere toplam 6000 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük estetik cerrahi merkez üssü olarak hizmet vermektedir. 25 saç ekim odası, 2 ameliyathane, 8 gözlem ve hasta bakım odası ile medikal estetik ve saç ekim uygulamaları dışında, mide botox uygulaması, Ağız ve Diş Sağlığı Birimi, Çene Cerrahisi Branşları, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüksiyon, Acil Servis Hizmetleri, Beslenme ve Diyetetik, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, İç Hastalıkları bilim dalları ile Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Görüntüleme, Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerini barındırmaktadır. 30 kişilik çağrı merkeziyle, 10 farklı dilde uluslararası hizmet vermektedir.

Uygulamalarımız:

Saç ekimi
Sakal/Kaş/Kirpik ekimi
Meme büyütme estetiği
Jinekomasti
Bacak estetiği
Genital estetik
Yüz Germe Estetiği
Kulak estetiği
Botox
Göz altı ışık dolgusu
PRP
Mezoterapi
Mide botoxu
Meme küçültme estetiği
Liposuction
Kol Germe
El estetiği
Yanak estetiği(Bişektomi)
Kaş Estetiği
Çene Dolgusu
Dolgu Uygulamaları
Kök Hücre tedavisi
Lazer uygulamaları
Burun Estetiği
Meme Dikleştirme ve Toparlama
Karın Germe
Popo Estetiği
Boyun Germe
Göz Kapağı Estetiği
Çene Ucu estetiği
Dudak Dolgusu
Yanak Dolgusu
Ağız Diş Sağlığı ve Çene Cerrahisi
Beslenme ve Diyet
Vizyonumuz
Saç ekimi ve medikal estetik uygulamalarını, yenilikçi yaklaşımlarını bilimsel çalışmalarla destekleyerek, ülkemizde ve dünyada referans kabul edilen, bilimsel bilgi ve insani değerler ışında “estetik duygusuyla bütünleşmiş” kaliteli sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmak.
Misyonumuz
Bilimsel bilgiyi, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalarla destekleyen, kalite odaklı, etik ve bütüncül yaklaşım ilkeleri doğrultusunda, “önce insan gönlüne dokunan” gülümseten sağlık hizmeti politikasıyla uluslararası hizmet veren öncü bir kuruluş olmak. Saç ekimi ve medikal estetik uygulamalarında yenilikçi, özel, fark yaratan yöntem ve yaklaşımların Türkiye’de ve dünyada bilinmesi, uygulanması adına liderlik etmek; uygulamalarımızla ülkemizin uluslararası tanınabilirliğine katkıda bulunmak. Saç ekimi ve medikal estetik uygulamalar öncelikli olmak üzere, sağlık alanında dünyada referans kabul edilen bilimsel çalışmalar ve eğitim etkinlikleri yapmak.
Değerlerimiz
Etik yaklaşım, Gülümseten hizmet politikası, İnsani değerlere saygı ,“Önce İnsan” merkezli yaklaşım, Kalite odaklılık, Hastalarımıza bütüncül yaklaşım, Çevreci yaklaşım, İşini severek ve aşkla yapmak, Hakkaniyetli ve adaletli yaklaşım
Open chat