Kol Germe - Reference Aesthetic

Kol Germe

Kol sarkmalarındaki problemler kişiden kişiye değişir. Bazen kol derisinde bozulma ve bölgesel yağlanma artmış olabilir
blog-30

Kol Germe

Kol sarkmalarındaki problemler kişiden kişiye değişir. Bazen kol derisinde bozulma ve bölgesel yağlanma artmış olabilir. Bazen de hızlı kilo vermeye bağlı ciltte sarkmalar söz konusu olabilir. Kol germe ameliyatları sıklıkla yapılan önemli estetik müdahalelerdendir.

Hangi sebeplerden dolayı kollarda sarkma meydana gelir?

Aşırı kilo alıp vermeye bağlı, sarkmalar meydana gelebilir. Örneğin 100 kilo olan birisi diyet ile 20-25 kilo verdiğinde bu tip sarkmalarla karşılaşabilir. Bu durumda sadece kol bölgelerinde değil, vücudun birçok bölgesinde de sarkmalar meydana gelebilir.

Kol germe ameliyatlarına da bu nedenlerden dolayı ihtiyaç duyulmaktadır. Kollar önce liposuction ile inceltme, sonrasında da deri çıkartma işlemi ile tamamlanır.

Kol germe ameliyatları 2 farklı teknikle yapılır. Bu teknikler yağ alma ve deri fazlalığıdır. Bazı durumlarda ise, ikisi aynı anda yapılabilir. Ameliyat dirsekten koltuk altına kadar olan bölgede yapılır. Bu bölgedeki sarkmalar düzeltilir.

Kişide olan sarkma derecesi çok değil ise koltuk altından yapılan küçük bir keşiden girilerek, içeriden kolu gererek yapılabilir. Böylelikle ameliyat izi hiç belli olmayacak şekilde olacaktır.

Ortalama 2 saat kadar süren ameliyat genel anestezi altında yapılır. Ameliyat sonrasında ki süreçte 3 hafta kol korsesi takılması gerekmektedir. Bu sürede kolda oluşmuş olan ödem ve morluklarda geçmiş olacaktır.

Hastalarımızın Yorumları

DANIELO JASON

6 PACK j’avais du mal a faire du sport et de suivre des regimes alimentaires mais sans resultat alors cette annee je me suis dirigé vers REFERENCE ESTHETIQUE en turquie et vraiment je me sens pret pour l’été comme jamais. Merci de m’avoir redonner confiance en moi.

BAHIJA BELHAJ

MEME KUCULTME La clinique est bien situé par rapport au metrobus station, les guichets bancaire sont juste a coté, le market est dont vous aurez besoin, j’étais labas pour faire une reduction mammaire, je ne me suis jamais senti bien dans ma peau jusqu’au jour ou j’ai décidé de me faire opéré chez REFERENCE ESTHETIQUE a Istanbul, Merci

Let us call you

[tm_contact_form_7 id="3138" wrap_style="01"]
reference-aesthetic-banner-EN