Gülüş Tasarımı - Reference Aesthetic

Gülüş Tasarımı

İnsan ilişkilerinde dış görünüş oldukça önemlidir ve estetik kaygılara neden olmaktadır. Estetik bir gülüş bu kaygıların başında gelmektedir.
blog-30

Gülüş Tasarımı

Gülüşünden memnun olmamak kişide özgüven eksikliğine yol açabilir. İnsan ilişkilerinde dış görünüş oldukça önemlidir ve estetik kaygılara neden olmaktadır. Estetik bir gülüş bu kaygıların başında gelmektedir.

Estetik gülüş tasarımı nasıl yapılır?

Estetik gülüş ilk olarak dişler ve bununla bağlantılı diş etleri, dudaklar ve yanakları da içeren dokularla birlikte sağlanmaktadır. Hastanın yüzü ile uyumlu diş ve diş eti formlarını belirlemek için klinik , muayene ve laboratuvar ölçümleri yapılır.

Değerlendirme sonrasında bir şablon hazırlanarak hastanın tedavi sonrasındaki tahmini görüntüsüyle ilgili fikir sahibi olması sağlanır. Dişlerin büyüklüğü, rengi ve formu hastanın fiziksel özelliklerine bağlı olarak belirlenir.

Estetik gülüş sadece dişsel kusurları gidermekle sağlanamaz. Diş etlerinin görünürlük miktarı, dudak kalınlıkları seviye farkları, ve orantısızlıklar da gülüşü dişler kadar etkilemektedir.

Gülüş tasarımı tedavi şekilleri nelerdir?

Gülüş tasarımındaki tedavi yöntemlerini beyaz ve pembe estetik olarak 2 ‘ ye ayırabiliriz. Zirkonyum kronlar , tam seramik kronlar , laminalar ya da porselen kompozit ve diş beyazlatma, beyaz estetik kapsamında uygulanan tedavi alternatifleridir.

Pembe estetik diş çevresi yumuşak dokulara yapılan müdahaleleri kapsar. Diş eti seviyelendirmek için yapılan operasyonlar, botoks uygulamaları ve dermal dolgular bu müdahalelere örnek olarak verilebilir.

Hastalarımızın Yorumları

DANIELO JASON

6 PACK j’avais du mal a faire du sport et de suivre des regimes alimentaires mais sans resultat alors cette annee je me suis dirigé vers REFERENCE ESTHETIQUE en turquie et vraiment je me sens pret pour l’été comme jamais. Merci de m’avoir redonner confiance en moi.

BAHIJA BELHAJ

MEME KUCULTME La clinique est bien situé par rapport au metrobus station, les guichets bancaire sont juste a coté, le market est dont vous aurez besoin, j’étais labas pour faire une reduction mammaire, je ne me suis jamais senti bien dans ma peau jusqu’au jour ou j’ai décidé de me faire opéré chez REFERENCE ESTHETIQUE a Istanbul, Merci

Let us call you

Form İngilizce (#5) Fahri
reference-aesthetic-banner-EN