Göz Kapağı Estetiği - Reference Aesthetic

Göz Kapağı Estetiği

Üst veya alt göz kapağı ameliyatı yalnızca estetik amaçlı değil sağlık amaçlı da yapılmaktadır.
blog-30

Göz Kapağı Estetiği

Üst veya alt göz kapağı ameliyatı yalnızca estetik amaçlı değil sağlık amaçlı da yapılmaktadır. Eğer üst göz kapağında fazlalık oluşmuşsa; kişi gözlerinde yorgunluk hisseder, ağırlık çöker ve okuma zorluğu yaşar.Üst göz kapakta oluşan fazlalıkla beraber kaşlarda düşüklük veya çatıklık oluşur. Buda kişiyi ser, üzgün veya yorgun gösterir.

Göz çevresi estetiği denildiğinde;

Üst göz kapağında şişlik, sarkıklık, fazlalık, alt göz kapağında kırışıklık alt göz kapağında torbalanma, ve sarkıklık, kaş çatma çizgileri, kaz ayakları, alın çizgileri, göz kapağındaki yağ bezeleri, alt göz kapağında morluk, kaşlarda düşüklük gibi problemlere estetik müdahaleler yapılabilir.

Bu problemler, Botulinum Toksini ya da kozmetik ürünlerle düzeltilebilir. Yapılacak cerrahi işlemler çoğunlukla lokal anestezi altında yapılır.

Aynı gün kişi evine dönebilir. Gözü pansumanla kapatılmadığı için görme problemi olmaz. Göz kapağında ameliyat sonrası iz kalmaz. En güzel iyileşen doku göz kapağıdır.

Üst göz kapağı operasyonu; torbalanmaları oluşturan yağ kitlesinin, gözün üst kapağındaki fazla derinin alınması ile yapılır.

Bu operasyon göz kapaklarındaki sarkmalar, torbalanmalar ve kişiye yorgun ifade veren görüntüyü yok eder. Ayrıca üst göz kapağındaki fazlalık, gözlerde ağırlığa ve yorgunluğa sebep olur. Böylece kişi bir şey okurken, bilgisayarda çalışırken uykusu gelebilir.

Kişiye daha genç ve canlı bir görünüm kazandırır. Doktor muayene sonrası yaş, derinin durumu ve diğer fiziksel ve tıbbi etkenler gibi, ameliyat kararını etkileyecek değişkenleri sizinle paylaşacaktır.

Göz kapağı ameliyatı genellikle lokal anestezi ve gerekirse sedasyon ile yapılmaktadır. Hasta aynı gün evine dönebilmektedir.

Operasyondan sonra dördüncü gün pansuman alınır ve hasta iş ve sosyal yaşantısına rahatlıkla döner. Ayrıca üst göz kapağı; estetik cerrahide hiç izin kalmadığı bölgedir.

Hastalarımızın Yorumları

DANIELO JASON

6 PACK j’avais du mal a faire du sport et de suivre des regimes alimentaires mais sans resultat alors cette annee je me suis dirigé vers REFERENCE ESTHETIQUE en turquie et vraiment je me sens pret pour l’été comme jamais. Merci de m’avoir redonner confiance en moi.

BAHIJA BELHAJ

MEME KUCULTME La clinique est bien situé par rapport au metrobus station, les guichets bancaire sont juste a coté, le market est dont vous aurez besoin, j’étais labas pour faire une reduction mammaire, je ne me suis jamais senti bien dans ma peau jusqu’au jour ou j’ai décidé de me faire opéré chez REFERENCE ESTHETIQUE a Istanbul, Merci

Let us call you

Form İngilizce (#5) Fahri
reference-aesthetic-banner-EN