El Estetiği - Reference Aesthetic

El Estetiği

Yaşlanmanın ilk olarak görüldüğü yerlerden biri ellerdir. Hatta bazen yüzdeki belirtilerden daha çok dikkat çeker.
blog-30

El Estetiği

Yaşlanmanın ilk olarak görüldüğü yerlerden biri ellerdir. Hatta bazen yüzdeki belirtilerden daha çok dikkat çeker. Çünkü elin en üst katmanındaki deri yüz derisinden çok daha incedir. El üzerinde ki katmanda çok az miktarda yağ bulunur. Yaşlanmanın sonucu olan kollejen ve elastik lif yıkımı el üzerinde dikkat çekici bir yaşlanma etkisi meydana getirir.

Sonuçta buruşuk, kırışık, damarların belirgin olan bir cilt ortaya çıkar. Çocukluk ve gençlik döneminde oldukça güneşe maruz kalma durumunda ortaya çıkan kahverengi lekeler, yaşlılığı daha çok hissettirirler.

El ameliyatlarında dejeneratif hastalıklar, özellikle el yaralanmaları, ve doğuştan var olan bozuklukların tedavisi yapılmaktadır.

El ameliyatlarında asıl amaç elin fonksiyonlarını düzeltmek ve bunun yanı sıra mümkün olduğu kadar estetik görünüme de önem vermektir. El her ne kadar küçük bir organ olsa da fonksiyon açısından son derece önem arz etmektedir. Elin her problemi kendine has çözümler içermektedir.

Zaman geçtikçe ve güneşin etkisiyle el üzerinde bulunan kalın mavi damarlar belirginleşir, eller zayıf ve erimiş görünmeye başlar, üzerlerinde de kahverengi lekeler belirir. Günümüzde gelişen teknoloji ile elinizin yaşlanmasının önüne geçmek mümkün hale gelmiştir.

Hastalarımızın Yorumları

DANIELO JASON

6 PACK j’avais du mal a faire du sport et de suivre des regimes alimentaires mais sans resultat alors cette annee je me suis dirigé vers REFERENCE ESTHETIQUE en turquie et vraiment je me sens pret pour l’été comme jamais. Merci de m’avoir redonner confiance en moi.

BAHIJA BELHAJ

MEME KUCULTME La clinique est bien situé par rapport au metrobus station, les guichets bancaire sont juste a coté, le market est dont vous aurez besoin, j’étais labas pour faire une reduction mammaire, je ne me suis jamais senti bien dans ma peau jusqu’au jour ou j’ai décidé de me faire opéré chez REFERENCE ESTHETIQUE a Istanbul, Merci

Let us call you

Form İngilizce (#5) Fahri
reference-aesthetic-banner-EN