Mezoterapi

reference-aesthetic-mesoteraphy

MEZOTERAPİ

Değişik kimyasal maddelerin ince uçlu iğneler kullanılarak orta deri tabakasına enjekte edilmesiyle yapılan tedavi şekline Mezoterapi uygulaması denir.

Mezoterapi vitaminlerin, aminoasitlerin, minerallerin, enzimlerin ve hemoapatik ilaçların karışımlar halinde mikroenjeksiyon tekniği kullanılarak cildin orta tabakasına enjekte edilmesidir.

Problemli alana enjeksiyon yapıldığı için etkisi fazladır ve yan etkisi yoktur. Mezoterapi uygulaması kişiden kişiye değişir.

Uygulamanın yapılacağı bölge ve probleme göre ortalama 3-5 seans arasında sürer. Kolay ve pratik bir uygulama olduğu için seans süreleri 15-30 dakika kadar sürer. Seans araları ise 7-14 gündür.

Yüz mezoterapisi (mezolifting) yüzde ki bütün bölgelere, boyun, dekolte ve el bölgesine uygulanabilir. Mezoterapi uygulamasında, vitaminler, hücre yenileyici, selenyum, somondan elde edilen kollajen, gibi cilde dolgunluk veren, nem oranını eşitleyen formüller kullanılır.

Hastalarımızın Yorumları

Aslı Bozan
Aslı Bozan

Benimle ilgilenen sağlık danışmanı başta olmak üzere doktorum ve uzman estetisyenlere teşekkür ederim

Müge Yılmaz
Müge Yılmaz

Gittiğimde biraz yoğunluk vardı hastanede ama beni çok bekletmeden hemen yardımcı oldular randevumun hemen hemen tam saatinde girdim hocanın odasına muayene edip bilgi verdiler bilgisayar üzerinden bazı tasarımlar yaptılar düşünüyorum açıkçası en kısa zamanda geleceğim 🙂

Sizi Arayalım
reference-aesthetic-banner
Open chat