Meme Dikleştirme Estetiği

Reference-aesthetic-breast-aesthetic-yesilkoy-lift

Meme Dikleştirme

Göğüs dikleştirme operasyonu sonrasında iyileşme süreci hastalar tarafından oldukça rahat geçmektedir. Ameliyat sonrasında çok fazla ağrı ve şişlik meydana gelmez, basit ağrı kesiciler ile hastalar herhangi bir ağrı hissetmeden ve 1 hafta içerisinde kendiliğinden ortadan kalkmaktadır.

Operasyonda estetik dikişler yani kendiliğinden eriyen dikişler kullanıldığı için operasyon sonrasında dikiş alımı gerçekleştirilmemektedir. Özellikle yurtdışından gelen hastalarımız için konforlu bir ameliyattır, yaklaşık 3-4 gün içinde ülkelerine, normal yaşamlarına dönüş yapabilirler.

Hastaların dikkat etmesi gereken bazı noktalar ise, ilk bir ay içerisinde ağır sporlardan uzak kalmaları gerekmektedir.

Meme dikleştirme operasyonlarının etkileri yaklaşık bir ay sonra ortaya çıkar. Bu süreden sonra göğsün alt kıvrımı doğal bir görünüme kavuşmakta ve operasyon öncesinde istenilen görünüm ortaya çıkmaktadır.

Operasyon Sonrası iyileşme dönemi

Saç ektirme operasyonları, teknolojinin ilerlemesiyle hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir hale gelmiştir. Saç ektirme ameliyatına karar vermeden önce dikkat edilmesi gereken konulardan biri seçilen saç ektirme merkezinin kalitesi ve güvenirliğidir.

Saç ektirme ameliyatında pek çok etken alınan kararı etkiler. Saç ekim ameliyatı kişilerin yaptırmak istediği ve tereddüt ettikleri bir operasyondur. Alınan kararın doğru olmasını sağlayan en büyük etken saç ektirme merkezinin doğru seçilmesidir.

Hastalarımızın Yorumları

Aslı Bozan
Aslı Bozan

Benimle ilgilenen sağlık danışmanı başta olmak üzere doktorum ve uzman estetisyenlere teşekkür ederim

Müge Yılmaz
Müge Yılmaz

Gittiğimde biraz yoğunluk vardı hastanede ama beni çok bekletmeden hemen yardımcı oldular randevumun hemen hemen tam saatinde girdim hocanın odasına muayene edip bilgi verdiler bilgisayar üzerinden bazı tasarımlar yaptılar düşünüyorum açıkçası en kısa zamanda geleceğim 🙂

Sizi Arayalım
reference-aesthetic-banner
Open chat