Botoks

reference-aesthetic-botox

Botoks

Botoks ile kırışıklıklar ve deri üzerindeki çizgiler belli bir süre için yok edilir. Botoks tedavisinin etki süresi 4-6 ay civarındadır. Etki süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Bu süreyi yaş ve uygulanan bölgenin durumu etkilemektedir. Hamile veya emziren bayanlar dışında herkes botoks işlemi yaptırabilir.

Oldukça kısa süren botoks işlemi alın, boyun, kazayağı, kızgınlık çizgisi, kaş kaldırmak için, terlemeyi önlemek için kullanılabilir.

Uygulama süresi 10-15 dakikadır. İşlem sonrası bir acı veya sızı hissedilmez. Hastalar uygulama sonrası hemen normal iş hayatına dönebilir.

Botoks’un uygulandığı gün kuaföre, spora veya saunaya gidilmemesi önerilir ayrıca 3 gün havuza gidilmemelidir.

Botoks işleminin yapıldığı gün uyku pozisyonuna dikkat edilmelidir. Yüz üstü yatılmamalıdır. Botoks’un asıl etkisi 5 ile 7 gün arasında görülür.

Hastalarımızın Yorumları

Aslı Bozan
Aslı Bozan

Benimle ilgilenen sağlık danışmanı başta olmak üzere doktorum ve uzman estetisyenlere teşekkür ederim

Müge Yılmaz
Müge Yılmaz

Gittiğimde biraz yoğunluk vardı hastanede ama beni çok bekletmeden hemen yardımcı oldular randevumun hemen hemen tam saatinde girdim hocanın odasına muayene edip bilgi verdiler bilgisayar üzerinden bazı tasarımlar yaptılar düşünüyorum açıkçası en kısa zamanda geleceğim 🙂

Sizi Arayalım
    reference-aesthetic-banner
    Open chat