جراحی بعد از زایمان - Reference Aesthetic

مسائل مهمی که باید بعد و بعد از زیبایی شناسی بارداری (Mammy Makeover) در نظر گرفته شود توسط مرجع زیبایی شناسی به دقت برای شما توضیح داده شده است.

استفاده از آسپرین باید قطع شود و حداقل 3 هفته قبل از عمل اصلاح مامان باید سیگار را قطع کرد. هفت روز قبل از عمل باید از مصرف داروها یا موادی که اثرات رقیق کنندگی خون دارند خودداری شود. قبل از عمل باید به مدت سه روز از مصرف غذاهایی که ممکن است باعث یبوست شوند پرهیز شود و در مصرف غذاهای آسان هضم و سبزیجات نیز دقت شود.

بعد از جراحی زیبایی زایمان باید کرست شکمی به بیمار پوشاند و 3 تا 4 ساعت بعد از عمل باید به بیمار شیر داده و بایستد. مخصوصاً در 5-4 روز اول برای محافظت از بخیه ها باید مراقب باشند که راست راه نروند. بیماران می توانند پس از برداشتن زهکش ها دوش بگیرند و چند هفته پس از جراحی می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.

دوره تولد و شیردهی یک دوره تغییرات “ارگانیک” برای هر زن است. بنابراین، چه نوع تغییراتی در بدن زن در طول این فرآیند رخ می دهد؟ بارزترین تغییرات در بدن زن در دوران پس از زایمان و شیردهی؛ می‌توانیم این موارد را به‌عنوان افتادگی و شل شدن به دلیل ترشحات بافت سینه، ایجاد ترک در ناحیه پس از زایمان و شل شدن ساختار پوست فهرست کنیم. عملیات هایی مانند این مواردی هستند که به منظور اصلاح این تغییرات در بدن انجام می شود.

، مینی تام در برخی موارد، و در برخی موارد استفاده از تامی تاک کامل، عمل‌هایی هستند که در آن بافت خالی، افتادگی و شل شده سینه به حجم قبلی خود برمی‌گردد و عمل لیفت سینه با هم انجام می‌شود. از این نظر می توان گفت که عملیات زیبایی شناسی زایمان شامل عملیات ترکیبی است.