لیپوساکشن+BBL - Reference Aesthetic

لیپوساکشن

لیپوساکشن یک عمل لاغری نیست. این یک فرآیند شکل دادن به بدن است که با حذف چربی به صورت موضعی باعث لاغری بدن می شود. خلاصه برای کاهش وزن ساخته نشده است.
لیپوساکشن که به عنوان مدل سازی چربی (لیپوپلاستی) یا فقط لیپو نیز شناخته می شود، یک عمل جراحی زیبایی است که در آن تجمع چربی در نواحی خاصی از بدن انسان با خلاء مخصوص یا انژکتورهای مخصوص جذب می شود و چربی از بدن خارج می شود.
برای انجام لیپوساکشن در صورتی می توان این عمل را انجام داد که سلامت عمومی به طور کلی خوب باشد، رژیم غذایی و ورزش مداوم بالای 18 سال وجود داشته باشد و در صورت وجود پاکت های چربی مقاوم در نواحی فردی.
در عمل لیپوساکشن به طور کلی حد ایمنی 4.5 لیتر در نظر گرفته می شود. می توان بیش از 4.5 لیتر روغن مصرف کرد، اما برای حفظ تعادل مایعات و الکترولیت بیمار باید اقدامات مختلفی انجام شود. در صورتی که ناحیه بیمار بزرگتر باشد، پس از 6-3 ماه می توان مجددا لیپوساکشن را انجام داد.
از بی حسی موضعی در مکان های کوچک استفاده می شود. در مناطق منطقه ای حتی بزرگتر، ترکیبی از بی حسی موضعی و آرام بخش (خواب عروقی) ترجیح داده می شود. بیهوشی عمومی را می توان در طیف وسیعی از کاربردها اعمال کرد. بسته به شرایط مناطقی که قرار است جاروبرقی شود، عملیات بین 30 دقیقه تا 3 ساعت متغیر است.

مناطق لیپوساکشن

غبغب
بازو
پشت
کمر
شکم
معده
پایه
داخل ران
پستان
داخل زانو

روند بهبودی پس از لیپوساکشن

پس از عمل، بیمار پانسمان می شود و لباس مخصوص لیپوساکشن (کرست) پوشیده می شود. بسته به حجم عمل و بیهوشی اعمال شده، بیمار می تواند در همان روز یا یک روز بعد از بیمارستان مرخص شود.
بسته به روش اعمال شده، بیماران ما که از خارج از کشور می آیند می توانند بین 1 تا 2 هفته به فعالیت های اجتماعی عادی بازگردند و به کشور خود بازگردند.
پس از عمل، هیچ درد واضحی ایجاد نمی شود. بیمار با دادن مسکن تسکین می یابد. ممکن است تغییر رنگ، ادم، سوزن سوزن شدن یا بی حسی در ناحیه تحت درمان وجود داشته باشد، اینها طی 3 هفته خود به خود از بین می روند.
لباس لیپوساکشن (کرست) باید حدود 5 هفته پوشیده شود. نواحی قرار دادن کانول لیپوساکشن معمولاً 2-4 میلی متر اندازه دارند و در عرض 3 ماه نامشخص می شوند.
بعد از 3 هفته شکل جدید عمل بیشتر به چشم می آید. ناحیه لیپوساکشن از 6 ماهگی تا 1 سالگی شکل نهایی خود را به خود می گیرد.
عمل لیپوساکشن یک عمل جراحی زیبایی است که به طور کلی نتایج خوب و دائمی می دهد و به سلامت روان فرد کمک می کند.